COMMISSIES


De vereniging is in de afgelopen jaren explosief gegroeid. Dat is geweldig en boven verwachting! Dit brengt wel het nodige werk met zich mee. Onder het bestuur zijn dan ook verschillende commissies actief waar vrijwilligers al het werk in goede banen leiden. Van lessen en bardiensten tot onderhoud en sponsoring.

Hieronder vind je een overzicht van alle commissies. Zoals je ziet zijn er nog vacatures. Mocht je je een paar uurtjes willen inzetten voor een commissie, laat het ons dan weten via info@wvop.nl. Alvast bedankt!







 

Bestuur 

Commissie

Sub-commissie

CWO, lessen, instructeurs

Zeilen & surfen

Email: lessen@wvop.nl

  • Ingeborg Snel
  • CWO certificering: Ingeborg Snel
  • Instructeurs (CWO): vacature
  • Instructeurs planning: Marijn Ferrier
  • Walschippers: vacature
  • Internationale school: Erik Brouwer
  • Vacature:

Wedstrijden

Email: wedstrijden@wvop.nl

  • WLC: Pieter van der Meer
  • IWLC: Martin van de Geer
  • Coördinator clubwedstrijden: vacature
  • Coördinator surfwedstrijden: vacature
  • Vacature
G-zeilen
Email: g-zeilen@wvop.nl

  • Sander Boelen
  • Lessen: Sander Boelen
  • Lessen: vacature
  • Vacature

Jeugd & Surfen

Jeugd & Surfen
  • Lessen: vacature
  • Suppen: vacature
  • Wedstrijden: vacature
  • Vacature

Onderhoud

Gebouw

Email: beheer@wvop.nl

  • Vincent van Elten
  • Loods: vacature
  • Kleedkamers:vacature
  • Klushok & voorraadbeheer: vacature
  • ICT: vacature
  • Vacature

Terrein

Email: beheer@wvop.nl

  • Steigers: vacature
  • Ligplaatsen: vacature
  • Opslag: vacature
  • Groen: vacature
  • Havenmeester: vacature
  • Vacature

Vloot

Email: beheer@wvop.nl

  • Optimisten: vacature
  • Lasers: vacature
  • Laser Pico: vacature
  • Laser II: vacature
  • Kielboten: vacature
  • Surfplanken: Sietse de Jager
  • Vacature

Secretaris

Evenementen

Email: evenementen@wvop.nl

  • Nicole van der Spek
  • Zomerkampen: Nicole van der Spek
  • Vacature

Penningmeester

Bar

Email: bardienst@wvop.nl

  • Kris Reddering
  • Bardienst & Inkoop: Kris Reddering
  • Bardienst & Inkoop: Nicole van der Spek
  • Leden barcommissie: vacature
  • Planning & Leden: vacature
  • Vacature

Leden adminstratie
Email: ledenadministratie@wvop.nl

  • Vacature

Club van 100

  • Vacature

Beheer ligplaatsen

  • Vacature

Vice-voorzitter

Sponsoring

Email: sponsoring@wvop.nl

  • Sponsors & Events: Jeroen Potma
  • Vacature

Voorzitter

Communicatie & PR

Email: redactie@wvop.nl

  • Kiki Renes
  • Website hosting: Rody van Riet
  • Website beheer: Lars Reddering & Kiki Renes
  • Nieuwsbrief: Kiki Renes
  • Instagram: Kiki Renes & Bob Reddering
  • Facebook: Kiki Renes & Bob Reddering
  • Vacature